O mně

Představení

Jsem všestranný umělec s osobním a individuálním přístupem ke každé zakázce. Zakládám si na budování dlouhodobých vztahů na profesionální i osobní úrovni a těší mě vstřícná a přátelská komunikace. Kromě reklamní grafiky se zabývám výtvarným uměním, které mě naplňuje a rád jeho prvky využívám v dalších sférách své práce. Nabídku mých obrazů a tvorby najdete v e-shopu, který provozuji na tomto webu.

Kdo jsem

Člověk se vzděláním v oboru

Absolvoval jsem Univerzitu J.E. Purkyně v Ústí nad Labem, Fakultu užitého umění a designu. V rámci studií jsem měl možnost studovat na Akademii krásných umění v Krakově – Ateliéru tvorby plakátu.

Grafik na volné noze

Od roku 2018 pracuji jako OSVČ. Využívám zkušeností a kompetencí, které jsem nabyl během své praxe v soukromém sektoru. Vlastní cesta mi dovoluje flexibilně plánovat vlastní čas, věnovat se rodině a tvořit umělecká díla. 

Bývalý zaměstnanec

V zaměstnaneckém poměru jsem pracoval 11 let, vždy na pozicích souvisejících s grafikou a produkcí. Mé portfolio zahrnuje firmy jako Velkoplošný digitální tisk Liberec, Jablonex Group a.s. a Hlawa creative s.r.o.

Ambiciózní umělec

Umělecká tvorba mi umožnila vrátit se zpátky do života. V současné době tvořím kombinací nejrůznějších výtvarných technik, pořádám výstavy a mám ambiciózní plány do budoucna. 

Můj příběh

Dovolte, abych se s vámi podělil o svůj nepříjemný, dnes už překonaný životní příběh, jak jsem se díky výtvarné činnosti skutečně vrátil „zpátky do života“.